O nas

Sklep internetowy MajsterOnline.pl oferuje szeroki asortyment profesjonalnych i oryginalnych elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, narzędzi warsztatowych, zarówno dla amatorów majsterkowania jak i profesjonalistów. Wszystkie urządzenia posiadają gwarancję producenta oraz dostarczane są w wyznaczone w zamówieniu miejsce.

CareLine - szybki i bezklejowy opatrunek marki BEKO

CareLine - szybki i bezklejowy opatrunek marki BEKO

Każdemu z nas zdarzyło się skaleczyć czy otrzeć. Ileż razy nie mieliśmy pod ręką plastra? A jeśli już znaleźliśmy, to później odklejanie, pilnowanie, aby zmieniać co jakiś czas opatrunek. A jeśli jesteśmy sami? Przyklejenie opatrunku jedną ręką wbrew pozorom wcale nie jest łatwe. Albo krzywo, albo zabrudzimy część opatrunkową i plaster nie spełnia już swojej funkcji.

 

Zestaw opatrunkowy Careline

Firma BEKO wychodząc na przeciw wyzwaniom opatentowała CareLine czyli błyskawiczny opatrunek bezklejowy. BEKO CareLine jest trwale, elastyczne i wodoodporne. Dodatkowo opatrunek jest oddychający, co sprawia, że rana szybciej się goi, nie tworzą się odparzenia. Można stosować go na skaleczenia oraz otarcia szczególnie w rejonie palców oraz nadgarstków. Największą zaletą BEKO CareLine jest brak kleju, więc stosowanie nawet na owłosioną skórę nie stanowi żadnego problemu. Błyskawiczny opatrunek BEKO CareLine idealnie zabezpiecza ranę przed kurzem i brudem. W zestawie CareLine są dwie rolki, każda długości 4,5 m.Dzięki temu opatrunek jest bardzo wydajny. Obie rolki zapakowane są w sterylne pudełko, co daje gwarancję czystości opatrunku. Jako że wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów jest nam bliskie jak najbardziej polecamy BEKO CareLine w zmaganiach z codziennymi skaleczeniami i otarciami.

 

 

Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów serdecznie zapraszamy do kontaktu: sklep@majsteronline.pl

 

{nocache:c9420b6c8a82b424853811b77f3ac185#0}
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl