MASKA HIGIENICZNA P-A600HI

maska-higieniczna-biała-jednorazowa-majsteronline.pl.jpg
  • nowość
Dostępność: Duża ilość
Cena: 8,99 zł 8.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: IMPORT
Kod produktu: FILTER-A600HI

Opis

MASKA HIGIENICZNA P-A600HI

 

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

 

Zastosowanie:
Półmaska higieniczna nie chroni bezpośrednio przed wirusami, ogranicza dotykanie twarzy oraz emisję wydzielin użytkownika (kaszel, katar) zmniejszając tym samym ryzyko infekcji u osób w najbliższym otoczeniu. Półmaska higieniczna nie jest środkiem ochrony dróg oddechowych, w związku z tym nie podlega procedurze oceny zgodności zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/425. Półmaska została wykonana z włókien poliestrowych posiadających atest OEKO-TEX® STANDARD 100.


Warunki użycia:
Należy zapoznać się i przestrzegać niniejszej instrukcji użytkowania. Użytkownik musi być zapoznany ze sprzętem i jego przeznaczeniem. Półmaska higieniczna nie może być stosowana w pomieszczeniach o nieodpowiedniej wentylacji i małej kubaturze (studzienki, kanały, zbiorniki itp.) ze względu na możliwość wystąpienia niedoboru tlenu ( tj. poniżej 17% obj. ). Półmaska higieniczna nie zapewnia ochrony przed: pyłami, dymami, mgłami, gazami, parami, bakteriami i wirusami, gdy dla ww. zanieczyszczeń przekroczone jest najwyższe dopuszczalne stężenie (NDS).


Przechowywanie i konserwacja:
Półmaska higieniczna jest sprzętem jednorazowego użycia i nie wolno jej prać ani czyścić. Półmaskę higieniczną należy przechowywać w zamkniętych, nie uszkodzonych opakowaniach producenta, w pomieszczeniach o wilgotności względnej poniżej 90% i w temperaturze od -20 C do + 40 C. Przy odpowiednim przechowywaniu czas składowania wynosi 5 lat. Półmaskę należy chronić przed działaniem agresywnych substancji chemicznych, wilgocią i zabrudzeniem.

Dokładamy wszelkich starań aby zdjęcia i opisy produktów/dane techniczne były prawidłowe. Jednak nie możemy zagwarantować, że nie zawierają błędów. Pomyłki nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym handlowcem pod numerem telefonu: 660 559 337

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl