O nas

Sklep internetowy MajsterOnline.pl oferuje szeroki asortyment profesjonalnych i oryginalnych elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, narzędzi warsztatowych, zarówno dla amatorów majsterkowania jak i profesjonalistów. Wszystkie urządzenia posiadają gwarancję producenta oraz dostarczane są w wyznaczone w zamówieniu miejsce.

Zużyty sprzęt

 

Art. 37. [Obowiązek nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych]

1. Dystrybutor obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.

2. Dystrybutor, dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.

Zużyty sprzęt przyjmujemy nieodpłatnie w sklepie Majster w Suwałkach, przy ul. Raczkowskiej 151. Przekazany do nas sprzęt nie podlega zwrotowi. Za zakup jednej sztuki nowego sprzętu można zwrócić jedną sztukę zużytego sprzętu. Zgodnie z art. 37 zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełni te same funkcje co sprzęt sprzedawany. Zgodnie z art. 35 zużyty sprzęt jest kompletny.

Celem sprawniejszego przeprowadzenia procesu odbioru zużytego sprzętu prosimy o wiadomość sklep@majsteronline.pl

 

 

{nocache:5e8f64fa22f103aa0f7256307664a33b#0}
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl