O nas

Sklep internetowy MajsterOnline.pl oferuje szeroki asortyment profesjonalnych i oryginalnych elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, narzędzi warsztatowych, zarówno dla amatorów majsterkowania jak i profesjonalistów. Wszystkie urządzenia posiadają gwarancję producenta oraz dostarczane są w wyznaczone w zamówieniu miejsce.

Zasady składania zamówień

Zasady składania zamówień

 

Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę, 365/366 dni w roku:

 

1. Poprzez www.majsteronline.pl - najszybszą i najlepszą formą zamówienia jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej sklepu. Przy opisie produktu po prawej stronie znajduje przycisk "Zamawiam". Po wypełnieniu formularza zamówieniowego Wasze zamówienie wpływa do panelu obsługi Klienta. Skraca to maksymalnie czas jego realizacji.

 2. Poprzez e-mail sklep@majsteronline.pl z dopiskiem „Zamówienie”.

3. Telefoniczne 664-331-721 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

4. Na czacie z naszym konsultantem od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.

 

*Oferty przygotowywane na specjalne życzenie klientów są ważne 14 dni od dnia przesłania oferty.

*Zastrzegamy sobie prawo zmian cen lub niezrealizowania zamówienia, jeśli wysokość ceny została ustalona w wyniku oczywistej omyłki, na co może wskazywać jej znaczna dysproporcja w porównaniu do cen rynkowych (za znaczną dysproporcję uważa się różnicę rzędu 10% w stosunku do przeciętnej ceny rynkowej). Zasoby sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

 

{nocache:c9420b6c8a82b424853811b77f3ac185#0}
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl