O nas

Sklep internetowy MajsterOnline.pl oferuje szeroki asortyment profesjonalnych i oryginalnych elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, narzędzi warsztatowych, zarówno dla amatorów majsterkowania jak i profesjonalistów. Wszystkie urządzenia posiadają gwarancję producenta oraz dostarczane są w wyznaczone w zamówieniu miejsce.

Termin dostawy

Termin dostawy


Produkty posiadają następujące opisy dostępności:
Duża ilość -  tych produktów w naszym magazynie jest duża ilość, zwykle wysyłane są w ciągu 24h od czasu, zaksięgowania wpłaty na koncie.

Kilka sztuk - te produkty także znajdują się w naszym magazynie i także są wysyłane zwykle w ciągu 24h, jest ich jednak maksymalnie 5 sztuk.

W magazynie - te produkty znajdują się w naszym magazynie i również zwykle wysyłane są w ciągu 24h od czasu zaksięgowania wpłaty na koncie. Jest ich jednak maksymalnie 2 sztuki.

Dostępność 1-10 dni – produkt nie znajduje się aktualnie w naszych magazynach - czas potrzebny do realizacji takiego zamówienia wynosi od 1 do 10 dni. Cena produktu może ulec zmianie, o czym klient każdorazowo zostanie poinformowany e-mailem lub telefonicznie.

Wycofany z oferty - produkt został wycofany ze sprzedaży przez producenta i nie będzie już dostępny. Pod takim produktem znajdują się produkty powiązane do produktu wycofanego.

 

UWAGA! Przy zamawianiu kilku sztuk tego samego produktu, czas realizacji zamówienia może zostać wydłużony. Dostępności, o których wyżej piszemy dotyczą jednej sztuki produktu.
 

* Oferty przygotowywane na specjalne życzenie klientów ważne są przez 14 dni od dnia przesłania oferty - robert.zoltko@majsteronline.pl


Dodatkowe informacje:
- przy łączonym zakupie produktów z różną dostępnością, czas wysyłki kompletnego zamówienia będzie odpowiadał najdłuższemu podanemu terminowi lub zostanie ustalony indywidualnie
- na specjalne życzenie klienta możemy wysłać paczki oddzielnie w terminie zgodnym z dostępnością danego produktu
- koszty transportu są uzależnione od wartości zamówienia, kraju dostawy i sposobu wysyłki
- przy realizacji zamówienia na kredyt lub w leasingu należy doliczyć do czasu realizacji zamówienia czas potrzebny na weryfikację dokumentów i podpisaniem umowy

 

{nocache:c9420b6c8a82b424853811b77f3ac185#0}
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl