O nas

Sklep internetowy MajsterOnline.pl oferuje szeroki asortyment profesjonalnych i oryginalnych elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, narzędzi warsztatowych, zarówno dla amatorów majsterkowania jak i profesjonalistów. Wszystkie urządzenia posiadają gwarancję producenta oraz dostarczane są w wyznaczone w zamówieniu miejsce.

Glebogryzarka - jaką wybrać na początek wiosennej przygody z ogrodnictwem?

Glebogryzarka - jaką wybrać na początek wiosennej przygody z ogrodnictwem?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alko glebogryzarka MH 5056R B&S Series  jest niezastąpiona do spulchniania i wyrównania (po uprzednim przekopaniu) dużych powierzchni gleby, zwłaszcza trudnej w uprawie gleby zbitej i gliniastej. Przydaje się na przykład w nowo urządzanym ogrodzie bądź przed założeniem dużego trawnika.

 

Na co zwrócić uwagę?

Wybór odpowiedniej glebogryzarki jest ważny, ponieważ zbyt szybkie obroty wału powodują niszczenie struktury gruzełkowatej gleby. Jak pracuje to urządzenie? Zespołem roboczym są łukowe lub hakowate noże osadzone na obrotowym wale, wycinające kęsy gleby, które mogą obracać się współbieżnie lub przeciwbieżnie. Intensywność spulchnienia roli można regulować w dużym zakresie dobierając odpowiednio do wymaganej głębokości uprawy prędkość obrotową wału i prędkość ruchu postępowego.

 

Co polecamy?

My polecamy glebogryzarkę Alko glebogryzarka MH 5065R B&S series (113276), która pracuje na mocnym silniku B&S Series 950 E. Spełnia ona standardy bezpiecznego użytkowania. Przypadkowy obrót noży pielących jest niemożliwy dzięki blokowanej dźwigni ręcznej. Alko glebogryzarka MH 5065R B&S serier (113276) ma specjalnie ukształtowane noże pielące, które w połączeniu z mocnymi silnikami gwarantują wydajne przygotowanie gleby drobnogruzełkowatej. Dzięki biegowi do jazdy do przodu i wstecz nie tylko łatwe jest poruszanie glebogryzarką, ale również manewrowanie.Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom łatwiej będzie Wam podjąć decyzję. W razie wątpliwości napisz do nas: sklep@majsteronline.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl