O nas

Sklep internetowy MajsterOnline.pl oferuje szeroki asortyment profesjonalnych i oryginalnych elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, narzędzi warsztatowych, zarówno dla amatorów majsterkowania jak i profesjonalistów. Wszystkie urządzenia posiadają gwarancję producenta oraz dostarczane są w wyznaczone w zamówieniu miejsce.

Jakie nożyce do żywopłotu?

Jakie nożyce do żywopłotu?

Nożyce do żywopłotu są niezbędne do pielęgnacji naszego ogrodu. Wybór odpowiednich jest dość prosty. Każdy model spełni swoją funkcję, czyli zadba o nasz żywopłot. Jednak, aby ta praca dawała nam satysfakcję warto zadbać o odpowiedni wybór.

 

Nożyce spalinowe

Jeśli masz duży żywopłot wybierz nożyce spalinowe ALKO-127326, które posiadają aż 4 litrowy pojemnik na benzynę i 70 cm część tnącą. Takie nożyce sprawdzają się na rozległych terenach, są odpowiednie dla firm i szpitali. Nożyce ALKO-127326 wyposażone są w przeciwpoślizgowy uchwyt, który zapewnia optymalną pracę w każdym położeniu. Przycinanie żywopłotu to często praca nad głową. W nożycach do żywopłotu ALKO-127326 ryzyko zranienia minimalizuje przykręcana osłona ochronna.

 

Nożyce elektryczne

Nożyce elektryczne przeznaczone są do żywopłotów mniejszych, na działkach, przy domach. Zdecydowanie w bliskiej odległości od źródła zasilania jakim jest gniazdko. Nac nożyce do żywopłotu 450W HE45-CH są lekkie i poręczne. Ich dodatkowym atutem jest możliwość cięcia gałęzi nawet o grubości 1,6 cm. Nożyce elektryczne NAC-HE45-CH są tańsze od spalinowych a ich lekka i delikatna obsługa nie powoduje zmęczenia.

 

Nożyce akumulatorowe

Duży komfort pracy zapewniają akumulatorowe nożyce do żywopłotu. Atutem jest brak ciągnącego się kabla. To akumulator zapewnia mobilność narzędzia. Nożyce do żywopłotu MN-98-401 wyposażone są w jeden akumulator Li-lon 18V 1,5Ah One4All ze wskaźnikiem naładowania. One4All - jeden akumulator, który pasuje do wszystkich akumulatorowych narzędzi ogrodowych 18V Modeco Garden oznaczonych tych systemem. Szeroki zakres cięcia  zapewniają ostrza o długości 51 cm. Nożyce do żywopłotu MN-98-401 pozwalają na cięcie starszych, czasem może bardziej zaniedbanych żywopłotów.


Przy wyborze nożyc przede wszystkich należy kierować się wielkością żywopłotu. Bo piękny żywopłot jest wizytówką każdego ogrodu.

 

Gdybyś miał/a dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu: sklep@majsteronline.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl